На Будівництво сучасного приймального відділення лікарні витратили близько 9 мільйонів гривень і збудували його за пів року. В рамках програми «Велике будівництво» у Вижницькій лікарні збудували оновлене сучасне приймальне відділення із ліфтом для транспортування пацієнтів. Про це повідомляє агентство новин АСС із посиланням на Чернівецьку ОДА
Джерело: https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/u-vizhnickiy-likarni-zapracyuvalo-onovlene-priymalne-viddilennya-foto-74860. Сайт http://acc.cv.ua/





25 Червня
- Короташ Іраіда Федорівна
- Кравчук Петро Юрійович
26 Червня
- Ткачук Людмила Іванівна
- Тоненький Григорій Васильович
- Резнік Павло Іванович